۳ بهمن ۱۴۰۰،‏ ۷:۵۷
کد خبر: 84620486
۰ نفر
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

برچسب‌ها

 
هند بیش از ۸۲ هزار مبتلای جدید کرونا در ۷ روز ثبت کرد

با ثبت ۹ هزار و ۹۲۳ مبتلای جدید کرونایی، هند، بیش از ۸۲ هزار مبتلا در ۷ روز داشته است که این وضعیت با وجود تزریق نزدیک به ۲ میلیارد دز واکسن به نظر نگران کننده است.

به گزارش ایرنا از بیزینس استاندارد، هند از افزایش ۲ هزار و۶۱۳ مورد ابتلا به ویروس کرونا خبر داد و تعداد آن را به ۷۹ هزار و ۳۱۳ رساند. این کشور بیست و ششمین کشوری است که بیشترین آسیب را در سراسر جهان از نظر بیماران کرونایی دارد. تا به امروز ۹ هزار و ۹۲۳ مورد جدید ثبت شدند و مجموع کل آنها به ۴۳ میلیون و ۳۱۹ هزار و ۳۹۶ نفر رسید و با ۱۷ مورد فوتی جدید، تعداد تلفات کووید-۱۹ به ۵۲۴۸۹۰ نفر یا ۱.۲۱ درصد از کل مبتلایان تایید شده رسید.

با تزریق ۱,۳۰۰,۰۲۴ دز واکسن کووید-۱۹ در ۲۰ ژوئن (۳۰ خرداد)، تعداد کل واکسن‌های هند تاکنون به ۱,۹۶۳,۲۴۳,۰۰۳ رسیده است. در همین حال، تعداد موارد بهبود یافته ویروس کرونا در سراسر هند به ۴۲۷۱۵۱۹۳ نفر رسید که معادل ۹۸.۶۱ درصد کل موارد است که در ۲۱ ژوئن(امروز) ۷۲۹۳ مورد بهبود یافته جدید گزارش شده است.

هند شاهد افزایش مبتلایان به ۸۲۷۰۱ مورد در ۷ روز گذشته بوده است. این کشور تاکنون ۱,۹۶۳,۲۴۳,۰۰۳ دز واکسن تزریق کرده است.

با ۷۲۹۳ بهبودی جدید روزانه، نرخ بهبودی هند به ۹۸.۶۱ درصد رسیده است، در حالی که نرخ مرگ و میر بدون تغییر در ۱.۲۱ درصد باقی مانده است. موارد جدید روزانه در هند به ۷۳۱۰ نفر رسید که ۱۷ مورد فوت کردند و ۷۲۹۳ بهبود یافتند.

پنج ایالتی که بیشترین تعداد مبتلایان را ثبت کرده اند عبارتند از ماهاراشترا (۷۹۳۸۱۰۳)، کرالا (۶۶۰۱۸۸۴)، کارناتاکا (۳۹۶۱۳۶۱)، تامیل نادو (۳۴۶۱۵۶۰) و آندرا پرادش (۲۳۲۰۴۳۹).

پنج ایالت با بیشترین موارد بستری عبارتند از ماهاراشترا (۲۴۶۱۳)، کرالا (۲۳۱۴۵)، دهلی (۵۳۷۵)، کارناتاکا (۴۹۲۸)، و تامیل نادو (۳۹۵۱).

پنج ایالت با بیشترین تلفات عبارتند از ماهاراشترا (۱۴۷۸۸۸)، کرالا (۶۹۸۸۹)، کارناتاکا (۴۰۱۱۳)، تامیل نادو (۳۸۰۲۶) و دهلی (۲۶۲۳۸)

نظر شما