۳ بهمن ۱۴۰۰،‏ ۷:۵۷
کد خبر: 84620486
۰ نفر
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

برچسب‌ها

 

طرح سپاس از ۱۰۰ خانواده شهید در فیروزکوه برگزار شد

طرح سپاس از ۱۰۰ خانواده شهید در فیروزکوه برگزار شد

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران اعلام کرد: در راستای اجرای طرح سپاس، دیدار از یکصد خانواده معظم شهدا، ایثارگران و آزادگان در شهرستان فیروزکوه برگزار شد.

غلامرضا نیکدل روز سه شنبه در این باره به خبرنگار ایرنا گفت: در سه ماهه نخست سال ۱۴۰۱ در قالب برنامه عملیاتی با مشارکت مسئولان و به همت بنیاد شهید و امور ایثارگران برگزار شد.

وی با اشاره به ضرورت گرامیداشت خانواده معزز شهدا، اظهار داشت: توجه به خانواده هایی که از عزیزترین داشته‌هایشان در راه حاکمیت ارزش ها در جامعه و دفاع از آرمان‌های والای اسلامی و انسانی انقلاب دریغ نداشتند، باید به بهترین شکل انجام شود.

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان فیروز کوه، خاطرنشان کرد: پدران و مادران معزز شهدا، ایثارگران و جانبازان در سنین بالا هستند و شاید در سال‌های آینده سعادت خدمت به این عزیزان برای همگان میسر نبوده و به راحتی نصیب کسی نشود.

نیکدل با اشاره به ضرروت ضرورت ثبت و ضبط واقعیات دفاع مقدس، اضافه کرد:  شرح دلاوری های اسوه های مقاومت این سرزمین به عنوان اسنادی معتبر و دست اول فداکاری خالصانه شهدا، جانبازان و جامعه ایثارگری شایسته تقدیر و خدمت رسانی بی منت است.

وی ادامه داد: جانبازان مایه افتخار و تجلی‌گر رشادت در میدان های نبرد هستند.

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران با تاکید براین که نظام جمهوری اسلامی ایران بر پایه خون شهدا و ایثارگری های جانبازان  دلاور  استوار است، یادآور شد: ایثارگران مایه افتخار و تجلی گر رشادت در میدان های نبرد هستند و همه ما قدردان رشادتهای آنها در دوران دفاع مقدس و پس از دفاع مقدس در دفاع از میهن اسلامی هستیم.

شهرستان فیروز کوه با جمعیت سیال ۵۰ تا ۱۵۰ هزار نفر در فصول مختلف سال در شرق پایتخت قرار دارد.

نظر شما